Wilco werkt vanuit visie en passie voor zijn vak. Hij is rustig en vakkundig. Het liefst werkt hij als verkeersontwerper aan de inrichting van de openbare ruimte. Hij krijgt energie van zowel technisch wegontwerp als ook meer binnenstedelijke vormgeving van openbare ruimtes. De energie die hij krijgt, verstookt hij het liefst aan het eind van de dag door spinning of hardlopen. Tenzij er een deadline nadert, dan pakt hij de avond nog even voor het laatste werk. Het mooiste moment om aan een deadline te werken is volgens Wilco om 7 uur ’s avonds: de avond nog jong, in een uitgestorven kantoor met uitzicht over de IJssel.
Net als veel andere collega’s gaat ook Wilco graag mee met de BonoTraffics uitjes. Het buitenlanduitje heeft zijn voorkeur. Met elkaar een stad ontdekken vindt hij heerlijk. Samen de MiniCooper-fabriek bezoeken of met een klein groepje naar glas-in-loodramen in een kathedraal staren. En dan neerploffen op een dakterras voor gezelligheid en genieten van lekker eten en drinken. De mix van doen, nieuwe plekken ontdekken en gezelligheid is helemaal top!

‘Een plek waar je ongedwongen achterover kunt hangen in je stoel om de opgave te overdenken, liefst met een mooi uitzicht, zeker met een schetsrol binnen handbereik, is de mooiste plek om na te denken.’

Wist je dat...
Wilco gastdocent AutoCAD is op Hogeschool Windesheim?
Recente projecten
Een selectie van adviesprojecten waarbij Wilco, als verkeerskundig adviseur van BonoTraffics, van belangrijke toegevoegde waarde is geweest:
- Herinrichting centrumgebied Surhuisterveen | Gemeente Achtskarspelen
- Ede Onderdoorgang Kerkweg | Gemeente Ede
- Uitlijning Notitie Herinrichting Geldersedijk Hattem | Gemeente Hattem
- Studie toerit A2 Maarssen richting Amsterdam | Rijkswaterstaat
- Aanpak Ring Zuid | Projectbureau
